گربه برمیلا
گربه برمیلا

گربه برمیلا ( Burmilla ) یک گربه دورگه مهربان و دوست داشتنی می باشد. نژاد گربه بانمک برمیلا مختص بریتانیا قدیم می باشد و جالب است بدانید که این نژاد گربه حاصل از اختلاط دونژاد معروف گربه پرشین و گربه بورمس می باشد.

نژاد گربه برمیلا نسبت به نژاد گربه پرشین بسیار فعال تر و صمیمی تر است. و این گربه به راحتی می تواند با اطرافیان خود وارد رابطه شود و آنها را سرگرم کند.

از بارزترین خصوصیات گربه برمیلا این است که این حیوان کاملا ساختار بدنی منظم و سالمی دارد و نمی توان بیماری خاصی را نسبت به این نژاد اظهار داشت. همچنین این گربه بانمک ریزش مو خیلی کمی دارد و از این بابت برای افرادی که نسبت به موهای حیوانات خانگی بسیار حساس هستند، گزینه بسیار مناسبی می باشد.

جالب است برای شما قبل از خرید این گربه یک هشدار جدی بدم که گربه برمیلا می تواند در داخل خانه بسیار شلوغ و مخرب باشد و به لوازم خانگی شما آسیب بزند. خریداران این گربه اظهار داشته اند که وقتی این گربه در خانه است، آنها وسایل های شکستنی را از اطراف جمع آوری می کنند.

 

اطلاعات و مشخصات جامع در مورد نژاد گربه برمیلا

محبوبیت #38
نامبرمیلا | Burmilla

اسم های دیگر
ملیتبریتانیا
اندازه متوسط تا بزرگ
نوع پوستطولانی
کوتاه
متراکم
نرم
گربه بغلبله
طول عمر10 - 15 سال
خصوصیاتآسان گیر
مهربان
باهوش
شاداب
بازیگوش
اجتماعی
وزنجنس نر : 3 تا 6 کیلوگرم
جنس ماده : 2.4 تا 4.5 کیلوگرم
رنگ بندیسیاه
آبی
قهوه ای
شکلاتی
کرمی
سایه ای
سرخ
قیمت به دلارمیانگین 500$ - 700$ دلار
بچه گربه برمیلا
بچه گربه برمیلا

شاید علاقه مند باشید  »  مشخصات گربه اسکاتیش فولد

 

امتیاز بندی خصوصیات و عملکرد نژاد گربه برمیلا

قدرت سازگاری
سطح عاطفه
دوستی با بچه هاگربه برمیلا یک گربه مهربان و دوست داشتنی می باشد، این گربه نسبت به اغلب گربه ها و انسان ها باداب و مهربان است و حتما نسبت به بچه ها نیز رفتار بسیار خوبی خواهد داشت.
دوستی با سگ
سطح انرژی
نیاز به مراقبتنیاز به مراقبت متوسط: برای اینکه شما از پوست و موهای گربه برمیلا به خوبی مراقبت کنید، باید بتوانید که موهای زاند آن را با شانه کردن از پوست آن جدا کرده و حتی می توانید با ماساژ دادن کیفیت سلامتی پوست آن را بهبود بخشید.
مشکلات سلامتیمشکلات سلامتی بسیار کم : گربه برمیلا جزو آن دسته از حیوانات خانگی می باشد که بسیار سالم می باشد بیماری خاصی مختص این نژاد گربه نیست و این گربه ملوس مخصوص افرادی است که نسبت به بیماری های حیوانات خانگی بسیار حساس هستند.
موهای این گربه آلرژی زا نیست.
هوش و وزیرکی
ریزش موریزش مو کم دارد: این گربه موهای نرم و زیبایی دارد که ریزش و موخوره در پوست این حیوان بسیار نادر است.
نیاز به تعامل
صمیمی بودن با غریبه ها
میو میو کردناین گربه به راحتی می تواند توسط میو میو کردن ارتباط برقرار کند و از این بابت بسیار فعال است.

منبع  :  PetMed

با ۵ ستاره به ما امتیاز بدید

با کلیک روی ستاره ها امتیاز بدید

شناسنامه
موضوع مقاله
گربه برمیلا
توضیحات کوتاه
گربه برمیلا یک گربه دورگه بانمک است که شباهت زیادی به نژادهای گربه پرشین و بورمس دارد. این گربه بسیار شلوغ و دوست داشتنی می باشد و کاملا سالم و مهربان است
نویسنده
انتشار دهنده
هاپ میو | hopmeow

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید !
نام خود را وارد کنید