گربه آمریکن باب تیل
گریه آمریکن یاب تیل

خصوصیات فیزیکی گربه آمریکن باب تیل

گربه آمریکن باب تیل Bobtail نسبتا دراز و به خوش شکل است. پاهای عقبی آن­ها اندکی درازتر از پاهای جلویی آن ها هستند، این ویژگی را که آنها با Bobcats به اشتراک می گذارند.دارای پوستی دولایه ، مقاوم در برابر بارندگی و مناسب برای شرایط آب و هوایی مناسب. گربه آمریکن باب تیل ظاهری وحشی دارد ، و چشم هایی “شکارچی” بادامی شکل دارد.

مشخص ترین ویژگی گربه آمریکن باب تیل ، دم کوتاه بودن آن است که بین یک سوم تا یک دوم طول دم گربه معمولی است. اگرچه دم گربه به طور معمول کاملا صاف و دراز است ، ممکن است دم باب تیل منحنی یا کمی گره خورده باشد.

 

خلق و خو و ویژگی

Bobtail گربه هوشمند، فعال و مهربان است. او دوست دارد که روی بغل شما بشیند ؛ گربه آمریکن باب تیل در رفتار و اخلاق اغلب با سگ مقایسه می شود.

گربه آمریکن باب تیل بچه ها را دوست دارد ، دوست دارد بازی کند ، و گربه باب تیل اولین کسی است که شما در ورود به خانه با آن مواجه خواهید شد.

این حیوان خانگی به خاطر ذکاوتی که دارد به حل کننده معما معروف است. این گربه به راحتی می تواند که از اتاق یا یک قفس بسته فرار کند.

 

مراقبت و نگهداری

پوست گربه آمریکن باب تیل آمریکایی Bobtail معمولا پرمو و چرکی نیست و لازم نیست که آن را دوباره در هفته بشورید. اگرمدت زمان زیادی باشد که بابتیل دارید متوجه خواهید شد که گربه باب تیل آمریکایی در فصل های بهار و پاییز مو خود را می ریزد. بنابراین بهتر است که در این فصل ها بیشتر بهش برسید و حتی می توانید از لباس برای آن استفاده کنید ، توجه کنید که حمام زیاد باعث تشدید این حالت می شود.

تمییز کردن دندان ها ۱۰۰% جزو بهترین کاری است که برای حیوان های خانگی می شود انجام داد. همچنین شما باید حداقل هر دو هفته یک بار ناخن های گربه آمریکن باب تیل آمریکایی را بگیرید.

برای پاک کردن چرک چشم گربه از دستمال های نرم و پاکیزه استفاده کنید. سعی کنید که برای هر چشم از دستمال جداگانه ای استفاده کنید.

هفتگی گوش ها را بررسی کنید اگر آنها کثیف به نظر رسیدند ، آنها را با یک توپ پنبه یا یک پارچه مرطوب نرم که ۵۰ در ۵۰ مخلوط سرکه سیب و آب گرم باشد ، مرطوب کرده و پاک کنید. از استفاده از پنبه و گوش پاک کن اجتناب کنید.

جعبه دستشویی آن ها را همیشه تمیز نگه دارید ، این عمل باعث افزایش سلامت گربه آمریکن باب تیل و خانواده می شود.

ایده خوبی است که یک گربه را به عنوان یک حیوان خانگی در منزل نگهداری کنیم ، ما با این کار باعث می شویم که این گربه از خطرات بیرون و بیماری های سایر حیوانات و خطر حمله سگ و خیلی از اتفاقات دیگر در امان داریم.

ترجمه شده توسط مجله تخصصی سگ و گربه هاپ میو

با ۵ ستاره به ما امتیاز بدید

با کلیک روی ستاره ها امتیاز بدید

شناسنامه
گربه باب تیل  Babtail cat
موضوع مقاله
گربه باب تیل Babtail cat
توضیحات کوتاه
گربه آمریکن باب تیل یک گربه خانگی بامزه و شلوغ است. گربه بابتیل با اینکه دم کوتاهی دارد ولی بین طرفدارانش بسیار محبوب است.
نویسنده
انتشار دهنده
hopmeow | هاپ میو

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا نظر خود را بنویسید !
نام خود را وارد کنید